Reklamacje i zwroty

ZWROT

Kupując Produkty AFLOS mają Państwo możliwość ich zwrotu, nie podając przyczyny, w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Chcąc dokonać zwrotu wystarczy jedynie wypełnić formularz zwrotu (dostępny TUTAJ lub na dole strony), a następnie wysłać go razem z dowodem zakupu oraz towarem na adres magazynu:

AFLOS Elwira Kondracka

Słomków, ul. Gościniec 16,

96-124 Maków

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem oraz metkami. Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

REKLAMACJE

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować.

W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny TUTAJ lub na dole strony.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres magazynu:

AFLOS Elwira Kondracka

Słomków, ul. Gościniec 16,

96-124 Maków

 Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania.

W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

 

 druk reklamacyjny
 Oświadczenie odstąpienia od umowy zawartej na odległość