Dostawa

Wszystkie nasze produkty są starannie pakowane i wysyłane w ciągu dwóch dni roboczych od chwili zaksięgowania płatności na naszym koncie. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka była jeszcze tego samego dnia co zamówienie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszym magazynie (okolice Skierniewic) po wcześniejszym umówieniu się.

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Sami Państwo wybieracie optymalną do swoich potrzeb opcję dostawy. O wysokości opłat są Państwo informowani przy zamawianiu, jeszcze przed dokonaniem płatności. Wysokość opłaty za dostawę zależy od wagi paczki i waha się w przedziale 8,50-28,00 zł.

Jeśli dostarczony towar uległ uszkodzeniu podczas dostawy prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego przy Kurierze. Przed podpisaniem odbioru polecamy również rozpakowanie przesyłki, aby sprawdzić czy nie został uszkodzony zamawiany towar.

Istnieje możliwość wybrania sposobu dostawy za pobraniem. O kosztach również są Państwo informowani podczas składania zamówienia.